Kаква беше атмосферата во Вардар и Еурофарм Пелистер пред финалето (ВИДЕО)

Еурофарм Пелистер и Вардар го играа второто полувреме во финалето од Купот на Македонија. Во следното видео погледете каква беше атмосферата пред почетокот на овој финален натпревар, пристинувањето на двете екипи и изјави од тренерите и актерите на теренот.