понеделник, септември 26, 2022

Јанц за 24Ракомет ТВ: Се уште ништо не сме направиле, знаеме што не чека против Келце

Шпанскиот гигант Барселона има шанса да ја сруши традицијата на завршните турнири во Лигата на шампионите и да стане првата екипа што ја одбранила екипата. Словенецот Блаж Јанц ќе игра против својот екс тим, но вели дека сака со Барса да ја одбрани титулата. Целосната изјава погледнете ја во видео прилогот...