„Фараоните“ се збогуваа со Македонија: Неверојатен тим, неверојатни гости (ВИДЕО)

Мундијалот во Египет денеска продолжува со четврфиналните средби, а нашата репрезентација која ги заврши настапите на првенството, доби специјален поздрав од организаторот на Твитер профилот. - Неверојатен тим. Неверојатни гости. Беше убаво што ве имавме на СП Египет 2021, напишаа „фараоните“ под видеото. Погледнете...