Стоилов потсети на почетоците – знае да погодува и како бек (ВИДЕО)

Европскиот шампион Вардар во овие моменти го игра натпреварот од петтото коло во Лигата на шампионите против португалскиот првак Порто. Столе Стоилов потсети на неговите почетоци кога играше бек и од таква позиција ја затресе мрежата на гостинските ракометари. Погледнете...