Кудуз за 24 Ракомет ТВ: Не знам кога се случило вакво нешто, ништо не одеше (ВИДЕО)

Ракометарот на Вардар кој вчера го одигра првиот натпревар за Вардар во Лигата на шампионите, Анте Кудуз беше разочаран после средбата од поразот и играта. Имаше свое видување каде беше одработено лошо во поразот, а пред камерата на 24 Ракомет ТВ зборуваше и за очекувањата од следните натпревари. Комплетната изјава можете да ја погледнете во видеото.