Гогов: Вардар не покажа се што може (ВИДЕО)

Вардар загуби од Татран Прешов со 26-24 во битката за третото место на Струшкиот турнир, но нема време за одмор, бидејќи вардарци ги чека веќе в среда четвртфинален предизвик во регионалната СЕХА лига против Нексе. Голманот Васил Гогов, кој имаше одлична партија против словачкиот првак, вели дека Вардар не покажал се што може. Целосната изјава погледнете ја во видео прилогот....