Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Јуниор КВ – Астраион (ЛИНК)

Во рамки на 4. коло од Групата А од Супер машката лига денеска во Скопје тимот на Јуниор Кисела вода ќе го пречека составот на Астраион. Средбата почнува од 19 часот, а овој натпревар се игра без публика поради протоколот за време на пандемијата со коронавирусот.