четврток, октомври 21, 2021

Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Феникс – Шампион (ЛИНК)

Денеска продолжуваат натпреварите од 2. коло во Женската лига. Во Битола кај Феникс гостува тимот на Шампион, натпреварот почнува од 14:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение.....