четврток, октомври 21, 2021

Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Стружанка – Ѓорче Петров (ЛИНК)

Денеска продолжуваат натпреварите од Женската лига. Ѓорче Петров има незгодно гостување кај составот на Стружанка. Натпреварот започнува од 14:45 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение....