Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Спартак – Вардар (ЛИНК)

Денеска се игра заостанатиот натпревар од Женската лига меѓу Спартак и Вардар. Овој двобој стартува од 20:30 часот, а може да го следите на линкот во продолжение....