Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Радовиш – Астраион (ЛИНК)

Денеска се игра 8. коло од регуларниот дел во Суперлигата. Натпреварот меѓу Радовиш и Астраион се игра во СЦ „25 Мај“ од 18:30 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение....