Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Работнички – Младост Богданци (ЛИНК)

Денеска се игра натпреварот од 6 коло во машката Суперлига меѓу Работнички и Младост Богданци. Дуелот започнува од 13:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...