Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Прилеп – Голден Арт КЛ7 (ЛИНК)

Покрај битките во суперлигашкиот плеј-оф, денеска ќе започнат и натпреварите од делот за опстанок. Тимот на Прилеп го пречекува Голден Арт КЛ7 во салата „РР Ричко“ во натпревар кој започнува од 19:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...