Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот меѓу Младост и Еурофарм Пелистер 2 (ЛИНК)

Денеска се игра натпреварот од 3 коло во машката Суперлига меѓу Младост Богданци и Еурофарм Пелистер 2. Дуелот започнува од 20:30 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...