Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Металург РА – Алкалоид (ЛИНК)

Тимовите на Металург РА и Алкалоид го отвораат новото коло во Првата машка лига. Средбата се игра во „Автокоманда“, а почнува во 17:30 часот.