Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот КЛ7 – Јуниор Кисела Вода (ЛИНК)

Денеска се игра натпреварот од 5 коло во машката Суперлига меѓу ГА КЛ7 и Јуниор КВ. Дуелот започнува од 13:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...