Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Гевгелија – Пелистер (ЛИНК)

Денеска се игра заостанатиот натпревар од 8 коло во Женската лига. Тимот на Гевгелија ќе го пречека составот на Пелистер во натпревар од 14:00 часот што може да го следите на линкот во продолжение...