четврток, септември 16, 2021

Гледајте ги ВО ЖИВО натпреварите од Ф4 за кадети (ЛИНКОВИ)

НАТПРЕВАР ЗА 3. МЕСТО (ВАРДАР – СТРУГА)

ФИНАЛЕ (МЛАДОСТ – МЕТАЛУРГ)

Денеска ќе биде добие новиот шампион во конкуренција на кадети на завршниот турнир кој се игра во Богданци. Според распоредот Вардар и Струга ќе бидат во дуел за 3. позиција, а тие играат од 17:30 часот. Потоа од 19:30 часот во финалето се среќаваат тимовите на Младост и Металург.