Гледајте ги ВО ЖИВО натпреварите Куманово – Пелистер и Металург РА – Голден Арт (ЛИНКОВИ)

Во Женската лига шампионот Куманово на домашен терен го пречекува составот на Пелистер, додека во Првата лига во Автокоманда, Металург РА ќе игра против Голден Арт. Двете средби почнуваат од 18:30 часот, а може да ги следите на линковите во продолжение....