Гледајте ги ВО ЖИВО натпреварите Вардар – Еурофарм Пелистер и Скопје – Прилеп (ЛИНКОВИ)

Покрај дербито Вардар - Еурофарм Пелистер, од Суперлигата се игра и дуелот Скопје - Прилеп. Двете средби започнуваат од 18:00 часот, а може да ги следите на линковите во продолжение...