понеделник, октомври 23, 2023

Гледајте ВО ЖИВО: Спартак – Металург, Вардар – Ѓорче Петров (ЛИНКОВИ)

Денеска се игра дербито на 8 коло во Женската лига. Од 15:30 часот во СЦ „Јане Сандански“, Вардар ќе го пречека Ѓорче Петров, а од 15:00 часот во Кисела Вода ќе играат Спартак и Металург. Двата меча може да ги гледате на линковите во продолжение...