Гледајте ВО ЖИВО: Радовиш – Вардар, Пролет – Скопје, Шампион – Драчево (ЛИНКОВИ)

Од 18:00 часот се играат два меча од Суперлигата. Шампионот Вардар гостува кај Радовиш, додека Пролет ќе се соочи со Скопје. Од 18:30 во прволигашки двобој ќе се сретнат Шампион и Драчево. Сите три меча може да ги следите на линковите во продолжение....