Гледајте ВО ЖИВО: Охрид – Бутел Скопје, Пролет – Струга, Гевгелија – Астибо (ЛИНКОВИ)

Од 18:00 часот во Охрид, домаќинот го пречекува составот на Бутел Скопје, а половина час подоцна, но во суперлигашкиот плеј-аут, Пролет ќе се соочи со Струга. Од 19:00 во плеј-аут на Женската лига, Гевгелија ќе игра со Астибо. Сите три меча може да ги гледате на линковите во продолжение....