Гледајте ВО ЖИВО: Бутел – Пролет, Охрид – Еурофарм Пелистер 2, Радовиш – Тиквеш (ЛИНКОВИ)

Од 18:30 часот вечерва се играат трите последни натпревари од регуларниот дел во Суперлигата. Во Охрид гостува битолски Еурофарм Пелистер 2, Пролет оди на дерби кај Бутел Скопје, додека Тиквеш ќе се соочи со Радовиш. Сите три меча може да ги гледате на линковите во продолжение....