Вртенката на Џомба меѓу најубавите голови во СЕХА за април (ВИДЕО)

Медиа тимот на регионалната СЕХА лига ги одбра најубавите погодоци за месец април кога се играа четвртфиналните средби во оваа конкуренција. Погодокот на Гоце Георгиевски на мечот против Војводина е во ТОП 5. Погледнете.....