„Браќата Атанасијевиќ се најголеми ’гејмери’, Кизиќ е зависник од мобилен“ (ВИДЕО)

Тимот на Еурофарм Пелистер по примерот на најдобрите европски клубови, објавува интересни видеа, во кои некој од ракометарите одговара на интересни прашања. Во последната епизода од првата сезона на Еурофарм Пелистер квизот, Дарко Стевановиќ откри кој се најголемите ’гејмери’ во тимот, кој е најголем зависник од мобилен, кој се плаши од летање со авиони...Погледнете...