СКРИЕНА КАМЕРА: Сакаше да го исплаши соиграчот во лифт, па за малку ќе добиеше нокаут! (ВИДЕО)

Доколку го пропуштивте првото видео од скриената камера со Блаж Јанц, видеото можете да го погледнете ТУКА.

 

Словенечкиот репрезентативец и ракометар на Келце, Блаж Јанц се најде во непријатна ситуација откако беше жртва во скирена камера што ја организираше сопругата на Игор Аниќ. Сега во нова скриена камера тој се обиде да го преплаши својот колега од Келце, Бранко Вујовиќ. Овој пат Јанц беше ликот од „Scary Movie“ кој се појавува во лифтот, но наместо да го преплаши Црнгорецот, Јанц беше нокаутиран. Како изгледаше тоа погледнете во видеото.