Ненадиќ: Презадоволен сум, во Скопје секој не може да освои два бода (ВИДЕО)

Ракометарот кој денеска постигна дури 11 гола против составот на  на Вардар имашепричона да биде многу задоволен од прикажаното на теренот бидејќи едноставно го наполни голот на „црвено-црните“.