Навивачите им порачаа на „фармацевтите“ што сакаат (ВИДЕО)

Навивачката група „Чкембари“ ја славеше победата против тимот на Кадетен и со своите миленици, кои ги врати на бис останаа во салата откако сите си заминаа. Притоа им порачаа на ракометарите што посакуваат од нив сезонава. Ќе биде доста интересно, а ова ќе биде сезона во која сигурно ќе има што да се види на теренот