ЗАСЛУЖЕНО: Шраубата на Стоилов во ТОП 5 голови на колото (ВИДЕО)

Медиа тимот на ЕХФ ги избра и најдобрите пет голови од 4 коло во Лигата на шампионите. Меѓу нив се најде и шраубата на капитенот на Вардар, Стојанче Стоилов, кој погоди во мрежата на Фленсбург. Погледнете го атрактивниот погодок....