Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Тиквеш – Младост Богданци (ЛИНК)

Денеска започнува 8. коло од Суперлигата, со кое ќе биде отворен вториот круг од регуларниот дел на сезоната. Натпреварот меѓу Тиквеш и Младост се игра во СЦ „Јасмин“ во Кавадарци, почнува од 12:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение...