Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Струга – КЛ7 (ЛИНК)

Во рамки на 4. коло од Групата А од Супер машката лига денеска во Струга екипата на Струга е домаќин на тимот на КЛ 7. Натпреварот почнува од 19 часот, а и оваа средба се игра без публика поради протоколот за време на пандемијата со коронавирусот.