Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Пролет – Струга (ЛИНК)

Денеска продолжуваат возбудувањата во суперлигашкиот плеј-оф. Кај тимот на Пролет гостува незгодната Струга, натпреварот започнува од 14:30 часот, а може да гледате на линкот во продолжение....