Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Прилеп – Бутел Скопје (ЛИНК)

Од 18:30 часот во Прилеп, домаќините ќе го пречекаат третопласираниот тим во Суперлигата, Бутел Скопје. Натпреварот од Универзалната сала може да го гледате на линкот во продолжение....