Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Младост Богданци – Јуниор КВ (ЛИНК)

Денеска продолжуваат возбудувањата во суперлигашкиот плеј-аут. Во Богданци кај Младост гостува тимот на Јуниор Кисела Вода во натпревар што започнува од 15:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение....