Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Младост Богданци – Металург (ЛИНК)

После паузата од неколку недели суперлигашкиот ракомет се враќа на сцена. Денеска од 20:00 часот во Богданци се среќаваат составите на Младост и Металург. Овој натпревар се игра без публика како и сите други сезонава, а можете да го следите на линкот...