Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Металург РА – Вардар Неготино (ЛИНК)

Денеска продолжуваат натпреварите од плеј-офот во Првата лига. Натпреварот меѓу Металург РА и Вардар Неготино се игра во салата Автокоманда со почеток во 12:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение....