Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот КЛ7 – Работнички (ЛИНК)

Денеска се игра првиот натпревар од седмото коло во суперлигашкиот плеј-аут. Работнички гостува кај КЛ7, а мечот започнува од 17:30 часот. Може да го гледате на линокт во продолжение....