Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Еурофарм Пелистер – Бутел Скопје (ЛИНК)

Денеска продолжуваат возбудувањата во суперлигашкиот плеј-оф. Тимот на Еурофарм Пелистер на домашен терен го пречекува незгодниот Бутел Скопје. Натпреварот се игра во салата „Боро Чурлевски“ со почеток во 16:00 часот, а може да ја следите на линкот во продолжение....