Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Вардар Неготино – Јехона (ЛИНК)

Денеска продолжуваат возбудувањата од прволигашкиот плеј-оф. Во Неготино кај Вардар гостува екипата на Јехона од Гостивар. Натпреварот започнува од 12:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение....