Гледајте го ВО ЖИВО натпреварите од кадетските завршни турнири (ЛИНКОВИ)

Денеска се играат завршните турнири во кадетска конкуренција. Во Богданци, кај кадетите во полуфиналето играат Младост - Вардар и Струга - Металург, додека во Прилеп, кај кадетките во полуфиналето се среќаваат Стружанка - Вардар и Деспина - Металург. Сите четири средби може да ги гледате на линковите во продолжение....