Гледајте ВО ЖИВО: Скопје – Прилеп, Драчево – Јуниор КВ (ЛИНКОВИ)

Од 18:00 часот тимот на Скопје ќе го пречека Прилеп во плеј-аут суперлигашка битка, додека во прволигашкиот плеј-оф, Драчево ќе игра со Јуниор КВ од 18:30 часот. Двата меча може да ги следите на линковите во продолжение....