Гледајте ја ВО ЖИВО ждрепката за Купот на Македонија (ЛИНК)

Денеска со почеток во 12:00 часот во просториите на Ракометната федерација на Македонија ќе се одржи ждрепката за полуфиналните парови во женскиот Куп, како и на четвртфиналните групи во машкиот Куп. Може да ја гледате на следниот линк....