Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Тиквеш – Прилеп (ЛИНК)

Денеска се играат последните натпревари од седмото коло на суперлигашкиот плеј-аут. Во Кавадарци кај Тиквеш гостува тимот на Прилеп, натпреварот започнува од 16:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение....