Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Партизан Гевгелија – Вардар Неготино (ЛИНК)

Денеска во Гевгелија кај Партизан гостува тимот на Вардар Неготино во рамките на Првата лига. Мечот започнува од 19:30 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...