Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Овче Поле СУ – Астибо (ЛИНК)

Денеска продолжуваат натпреварите од Женската лига. Во Свети Николе ќе се игра регионалниот двобој меѓу Овче Поле СУ и Астибо од Штип. Натпреварот почнува од 12:30 часот, а може да го следите на линкот во продолжение....