Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Еурофарм Пелистер 2 – Бутел Скопје (ЛИНК)

Денеска започнува седмото коло од суперлигашкиот плеј-оф. Тимот на Бутел Скопје му гостува на Еурофарм Пелистер 2 во Битола. Натпреварот во салата „Боро Чурлевски“ започнува од 15:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение....