Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Еурофарм Пелистер 2 – Охрид (ЛИНК)

По триумфот над Металург, ракометарите на Охрид гостуваат во Битола кај Еурофарм Пелистер 2. Натпреварот започнува од 15:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение....