Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Голден Арт – Македонија ЃП (ЛИНК)

Еден од фаворитите за висок пласман во Првата лига, Голден Арт, на домашен терен го пречекува составот на Македонија Ѓорче Петров. Натпреварот започнува од 13:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение...