Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Алкалоид – Голден Арт ((ЛИНК)

Денеска се игра дерби натпреварот од 8 коло во прволигашката конкуренција и се среќаваат досега непоразените екипи на Алкалоид и Голден Арт. Натпреварот почнува од 19:00 часот во СЦ „Борис Трајковски“, а може да го следите на линкот во продолжение....